KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306398
nr 1630 6398
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, ballerina. Olja på duk, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:22:14
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)